O NAS

STAWIAMY NA KONTAKT Z KLIENTEM

Biuro rachunkowe Trzos sp. z o.o. powstało z myślą o powrocie do korzeni, z których wyrosła poprzednia firma stworzona przez założycielkę (dziś - prężnie rozwijające się biuro rachunkowe, które skoncentrowało się na międzynarodowej klienteli): bliskiej współpracy z Klientem o bardziej ``ludzkim`` wymiarze.

W obliczu częstych zmian legislacyjnych, które z roku na rok zdają się czynić prowadzenie działalności coraz bardziej skomplikowanym, a jednocześnie postępującej cyfryzacji dotykającej komunikację z urzędami, Trzos ma za zadanie wyjść naprzeciw tym przedsiębiorcom, którzy liczą na nadążające za tymi zmianami wsparcie wykraczające poza ramy ``suchych`` komunikatów o wysokości zaliczek na poczet podatków, które powinni opłacić.

  • Personalizacja usług i elastyczny cennik,
  • swobodny kontakt z Klientem,
  • asysta początkującym właścicielom firm,
  • pomoc w działalności promocyjnej,
  • bieżące informowanie o zmianach w sferze rachunkowości zdywersyfikowanymi kanałami.

stanowią stabilne filary działalności biura, pozwalając Klientom na odczucie, że powierzyli oni prowadzenie ksiąg „zaufanej księgowej” – w odróżnieniu od tego, co zdają się oferować poddani dużej rotacji pracowników usługodawcy o strukturze bardziej korporacyjnej.

NASZA OFERTA KONTAKT

Stabilny zespół Trzos sp. z o.o., dogodna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy (Śródmieście) oraz elastyczne godziny pracy biura pozwolą zarówno początkującym, jak i doświadczonym, mniejszym oraz większym przedsiębiorcom na pewność, że żadne postawione przez nich pytanie, chęć spotkania się, by omówić palącą kwestię czy uzyskać asystę w dopełnieniu formalności, nie pozostanie odsunięte w czasie.

Trzos to bowiem coś więcej niż nastawiona wyłącznie na zysk firma świadcząca usługi rachunkowe – towarzyszymy Klientowi przez całą – bywa, że i wyboistą – drogę, którą zdecydują się przejść z nami, aby osiągnąć postawione sobie cele. Wychodzimy z założenia, że nie każdy, kto świetnie poradzi sobie jako przedsiębiorca, poruszając się po obranej przez siebie domenie jak ryba w wodzie, ma jednocześnie Ustawę o rachunkowości czy podatku od towarów i usług w małym palcu – żadne pytanie nie jest dla nas zatem zbyt trywialne.

Od złożenia wniosku o zarejestrowanie jednoosobowej działalności gospodarczej w CEiDG, wniosku o wpis spółki z o.o. do KRS, poprzez rejestrację działalności lub zmian w US, zgłoszenie Klienta do podatku VAT, sprawozdawczość w GUS czy składanie deklaracji w ZUS po składanie sprawozdań finansowych i uzupełnianie wniosków do zainteresowanych instytucji; od pomocy w znalezieniu specjalistów od rozwiązań webowych (tworzenie witryn www.), identyfikacji wizualnej i narzędzi do reprezentacji (logo i wizytówki), kateringu i zakwaterowania dla kontrahentów po tłumaczenia zwykłe i przysięgłe – zespół Trzosu nieustannie pomaga chętnym zarówno w działalności bieżącej pod kątem stricte rachunkowym, jak i korzystaniu z rozwiązań związanych z promocją swojej działalności.

Nic nie powie o nas jednak więcej niż wrażenie, które uzyskają Państwo sami po spotkaniu z nami – zapraszamy zatem na niezobowiązujące spotkanie przy kawie (lub herbacie) do siedziby Trzos sp. z o.o. przy ul. Żurawiej 32/34 (lok. 304). Chętnie wysłuchamy każdej historii, którą chcieliby Państwo się z nami podzielić.